Wedstrijden dit weekend (zaterdag: 16/02 en zondag: 17/02)

zaterdag13:00VOCELLI ELLIKOM AJongens U11 CSportzaal Vocelli, Ellikom
zaterdag14:00BEPAVOC BERINGENMeisjes U17 ASporthal t Park, Paal
zaterdag14:00VC GREENYARD MAASEIK CJongens U15Stedelijke Sporthal Maaseik
zaterdag14:00Meisjes U13 CHE-VOC HECHTEL-EKSEL AWICO Campus Sint-Jozef, Lommel
zaterdag14:00HVC PROMOBUTLER HELCHTERENJongens U11 BGem. Sporthal, Helchteren
zaterdag14:00ROVEKA STEVOORT Meisjes U11 BSporthal Spalbeek
zaterdag16:00VCK BOLDERBERGDames BSporthal Kajoba, Bolderberg
zaterdag17:30KOVOK KORTESSEMMeisjes U11 ASporthal De Weyer oude Hal 1
zaterdag18:00KIVOC KINROOIHeren ADe Schans
zaterdag18:00Meisjes U15HE-VOC HECHTEL-EKSEL WICO Campus Sint-Jozef, Lommel
zaterdag20:00Dames AVOCELLI ELLIKOMWICO Campus Sint-Jozef, Lommel
zondag09:30TECTUM ACHELJongens U17Sportcentrum De Koekoek, Achel
zondag10:30VZW SCHOVOC BEVERST Meisjes U17 BSporthal De Zonhoeve, Beverst
zondag14:00Meisjes U11 CROVEKA STEVOORT AWICO Campus Sint-Jozef, Lommel
zondag16:00TOPSPORT DAVOZON ZONHOVEN A @Meisjes U13 BSporthal Ter Donk, Zonhoven

Lovoc eetfestijn - zondag 17 maart

Sponsor Lovoc en kom met zijn allen eten op het eetfestijn! Iedereen is welkom!

Meer info en online bestellen.

Wedstrijdbal gesponsord door:


Teamfoto's Lucalo tornooi

JU13 (vrijdag-ochtend)

1 JU13 Herve Mortroux.jpg

2 JU13 Fit Ham.jpg

3 JU13 Spinley Dessel 1.jpg

4 JU13 Amigos Zoersel.jpg

5 JU13 Spinley Dessel 2.jpg

6 JU13 Stalvoc Beverlo.jpg

7 JU13 VC Zoersel.jpg

JU15 (vrijdag-middag)

1 JU15 Spinley Dessel

2 JU15 Lovoc Lommel

3 JU15 Fit Ham

4 JU15 VTI Hasselt

MU13 - 1e/2e prov (zaterdag-ochtend)

1 Wegi Lille

2 Tamera Lummen A

3 Tamera Lummen B

4 Lovoc Lommel A_B

5 Lizards Lubbeek A

6 Fit Ham

MU13 - 3e prov (zaterdag-ochtend)

1 Kevok Kessenich

2 Lovoc Lommel C

3 Bepavoc Beringen

4 Lizards Lubbeek B

MU15 - 1e/2e prov (zaterdag-middag)

1 VC Zoersel

2 Wegi Lille A

3 Lizards Lubbeek

4 Stalvoc Beverlo

MU15 - 3e prov (zaterdag-middag)

1 Tectum Achel

2 Wegi Lille B

3 Govoc

4 Kevok Kessenich

U11 - 1e/2e prov (zondag-middag)

1 JU11 Herve Mortroux

2 MU11 Tamera Lummen

3 MU11 Stalvoc

4 MU11 VC Geel

U11 - 3e prov (zondag-middag)

1 MU11 Govoc

2 JU11 Lovoc Lommel

3 MU11 Lovoc Lommel

4 MU11 Bepavoc Beringen

5 MU11 Spinley Dessel

6 JU11 Fit Ham

Wedstrijd-kalender op je smartphone

Voor de tweede helft van de competitie moet je weer opnieuw de wedstrijden in je agenda toevoegen. Indien je de wedstrijden automatisch in je smartphone wil hebben, ga dan naar de wedstrijd-kalender van je team (via Teams - jouw team - wedstrijdkalender). Onder de kalender zie je de link die je kunt gebruiken om de kalender van jouw team in je agenda te krijgen.