Wedstrijden dit weekend (zaterdag: 23/03 en zondag: 24/03)

zaterdag12:00Jongens U15VC GREENYARD MAASEIK CWICO Campus Sint-Jozef, Lommel
zaterdag14:00Meisjes U11 BTAMERA LUMMEN AWICO Campus Sint-Jozef, Lommel
zaterdag14:30TAMERA LUMMEN Meisjes U13 BGem. Sportcomplex, Lummen
zaterdag14:30HVC PROMOBUTLER HELCHTERENJongens U11 CGem. Sporthal, Helchteren
zaterdag16:00Meisjes U13 AJARACO AS B @WICO Campus Sint-Jozef, Lommel
zaterdag16:30KVC GEMS DIEPENBEEK *Jongens U17Sporthal Demerstrand (nieuwe hal), Diepenbeek
zaterdag18:00M.V.C. MOLENBEERSEL BMeisjes U13 CSporthal op Sjeure, Molenbeersel
zaterdag18:00Meisjes U15KOVOK KORTESSEMWICO Campus Sint-Jozef, Lommel
zaterdag18:00Meisjes U17 BKONINKLIJKE VOLLEYBALCLUB MAASMECHELENWICO Campus Sint-Jozef, Lommel
zondag10:00MAVO DILSEN-STOKKEMMeisjes U11 CSporthal De Spil, Dilsen (Hal 1)
zondag10:30VC GREENYARD MAASEIK AMeisjes U11 AStedelijke Sporthal Maaseik
zondag11:00KEVOC KESSENICHJongens U11 ASporthal De Dom, Kessenich
zondag12:00Jongens U11 BVZW SCHOVOC BEVERST AWICO Campus Sint-Jozef, Lommel
zondag14:00Meisjes U17 ABEPAVOC BERINGENWICO Campus Sint-Jozef, Lommel
zondag17:00Heren AWARA GENK CWICO Campus Sint-Jozef, Lommel

Lovoc eetfestijn - zondag 17 maart

Sponsor Lovoc en kom met zijn allen eten op het eetfestijn! Iedereen is welkom!

Meer info en online bestellen.

Het werkschema kun je hier vinden.

Wedstrijdbal gesponsord door:


Teamfoto's Lucalo tornooi

JU13 (vrijdag-ochtend)

1 JU13 Herve Mortroux.jpg

2 JU13 Fit Ham.jpg

3 JU13 Spinley Dessel 1.jpg

4 JU13 Amigos Zoersel.jpg

5 JU13 Spinley Dessel 2.jpg

6 JU13 Stalvoc Beverlo.jpg

7 JU13 VC Zoersel.jpg

JU15 (vrijdag-middag)

1 JU15 Spinley Dessel

2 JU15 Lovoc Lommel

3 JU15 Fit Ham

4 JU15 VTI Hasselt

MU13 - 1e/2e prov (zaterdag-ochtend)

1 Wegi Lille

2 Tamera Lummen A

3 Tamera Lummen B

4 Lovoc Lommel A_B

5 Lizards Lubbeek A

6 Fit Ham

MU13 - 3e prov (zaterdag-ochtend)

1 Kevok Kessenich

2 Lovoc Lommel C

3 Bepavoc Beringen

4 Lizards Lubbeek B

MU15 - 1e/2e prov (zaterdag-middag)

1 VC Zoersel

2 Wegi Lille A

3 Lizards Lubbeek

4 Stalvoc Beverlo

MU15 - 3e prov (zaterdag-middag)

1 Tectum Achel

2 Wegi Lille B

3 Govoc

4 Kevok Kessenich

U11 - 1e/2e prov (zondag-middag)

1 JU11 Herve Mortroux

2 MU11 Tamera Lummen

3 MU11 Stalvoc

4 MU11 VC Geel

U11 - 3e prov (zondag-middag)

1 MU11 Govoc

2 JU11 Lovoc Lommel

3 MU11 Lovoc Lommel

4 MU11 Bepavoc Beringen

5 MU11 Spinley Dessel

6 JU11 Fit Ham

Wedstrijd-kalender op je smartphone

Voor de tweede helft van de competitie moet je weer opnieuw de wedstrijden in je agenda toevoegen. Indien je de wedstrijden automatisch in je smartphone wil hebben, ga dan naar de wedstrijd-kalender van je team (via Teams - jouw team - wedstrijdkalender). Onder de kalender zie je de link die je kunt gebruiken om de kalender van jouw team in je agenda te krijgen.